Recepty

Recepty

Zkoušíte rádi něco nového? Tvoříte si doma? Když si koupíte něco hezkého, přemýšlíte, jaký asi byl postup výroby?

Najdete tady recepty na výrobu domácí kosmetiky, originálních dárků, ale i na něco dobrého k jídlu. Protože dobře se najíst je základ.

Až díky své kamarádce jsem poznala, jak je někdy těžké žít s celiakiíí, tedy dodržovat bez...

Recepty

Zkoušíte rádi něco nového? Tvoříte si doma? Když si koupíte něco hezkého, přemýšlíte, jaký asi byl postup výroby?

Najdete tady recepty na výrobu domácí kosmetiky, originálních dárků, ale i na něco dobrého k jídlu. Protože dobře se najíst je základ.

Až díky své kamarádce jsem poznala, jak je někdy těžké žít s celiakiíí, tedy dodržovat bezlepkovou dietu.

Většina receptů je proto psaných v bezlepkové variantě, použít však můžete vždy i standardní suroviny.

Všechny recepty jsou vyzkoušené, osvědčené a hlavně jednoduché.

Zobrazit

Recepty Počet produktů: 16

na stránku
Zobrazeno 1 – 8 z 16 položek
  • … voní to, šumí to, pění to … Kdo z nás by nemiloval ten pocit, kdy si po náročném dni napustíte horkou vanu a necháte se unášet příjemnou vůní.Poslední dobou se roztrhl pytel se šumivkami do koupele. Jsou k dostání krásné a voňavé ale někdy poměrně drahé.Postup výroby je přitom velmi jednoduchý, zvládne ji opravdu každý.A navíc tím můžete někoho potěšit...

  • …  famózní …Tiramisu je dnes jedním z nejoblíbenějších a neznámějších italských dezertů. Ve volném překladu znamená „rozvesel mě“ nebo „povzbuď mě“.Výborné, famózní ale především velmi jednoduché jsou Tiramisu kulky.Potěšíte tím rodinu, přátelé nebo třeba kolegy v práci.

  • …  kokosové koule s kešu oříškem …Tady jde dieta stranou, kokosové koule jsou neuvěřitelně jednoduché a s kešu oříškem naprosto neodolatelné.Existuje spousta receptů na kokosové bounty, které mi ale vždy přišli moc hutné. Upravila jsem si recept na koule a ty se slupnou jedna dvě.

  • …  domácí sušenky …Bezlepkové sušenky, které se dají připravit snad na milión způsobů. S trochou fantazie připravíte třeba pro návštěvu domácí dobrotu, která nejen krásně vypadá, ale i fantasticky chutná.

  • … vůně exotiky …Chcete mít pokožku, která je krásná na pohled ale i hebká na dotek? Není nic jednoduššího než domácí kokosový peeling s třtinovým cukrem. Je vhodný na tělo, ale klidně i pleť a rty.Ušetříte a vyrobíte si domácí přírodní kosmetiku.

  • … smyslná a krásná …Údajně se muži při setkání se ženou prvních pět vteřin zaměří na rty. Nemusí být plné jako má Angelina Jolie, ale zdravé a hebké.Jednoduchý, přírodní, domácí balzám na rty si můžete vyrobit kvalitně, levně a postačí pár surovin.

  • … chrání a regeneruje …Ruce popraskané mrazem v dnešní době od dezinfekce, ale i úleva po tvrdé práci. Jednoduchý, přírodní a hlavně ochranný i regenerační krém na ruce si vyrobíte snadno a rychle.Bambucké máslo skvěle hydratuje, lněný olej má výborné regenerační účinky a včelí vosk pomůže na pokožce vytvořit ochrannou vrstvu.Společně tak vytvoří...

  • …  jako od McDonald's …Recept je od mého bratrance. Úspěšného sportovce, politika, osobního trenéra a vášnivého kuchaře. Ing. Tomáš Morávek

Zobrazeno 1 – 8 z 16 položek